ПОСЛУГИ

Лікувально-діагностичний центр «Neuro Global» профільно спеціалізуються на діагностиці та лікуванні широкого спектру неврологічних захворювань.

 • Рухові розлади (Паркінсонізм, Тремор, різні види Гіперкінезів, порушення тонусу м’язів (дистонія).
 • Когнітивні порушення (порушення пам’яті, уваги, мислення) – Хвороба Альцгеймера, Бінсвангера та інші дегенеративні захворювання.
 • Розсіяний склероз.
 • Міастенія, міопатія.
 • Боковий аміотрофічний склероз.
 • Ураження окремих нервів, нервових корінців та сплетень (ураження лицевого нерва, невралгія трійчастого нерва, тунельні синдроми, ураження нервів верхніх та нижніх кінцівок).
 • Полінейропатія (діабетична та інші метаболічні, хронічна демієлінізуюча полінейропатія та інші).
 • Головні болі (головний біль напруги, мігрень та інші).
 • Біль у спині.
 • Первинна та вторинна профілактика судинних захворювань нервової системи та їх наслідків (інсульт та інші).
 • Епілепсія
 • Порушення емоційної та поведінкової сфери
 • Розлади сну.

ТАКОЖ В НАШОМУ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНОМУ ЦЕНТРІ ВИ МОЖЕТЕ СКОРИСТАТИСЬ ПОСЛУГАМИ НАСТУПНОЇ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ:

 • Ендокринолог
 • Отоларингологія
 • Гінеколог
 • Лікар-уролог
 • Ультразвукове дослідження
 • Кардіолог
 • Лікар-хірург
Ендокринолог

Ендокринолог – лікар, що спеціалізується на захворюваннях залоз внутрішньої секреції. В цих залозах виробляються необхідні нашому організму гормони. Будь-яке порушення в роботі веде до появи захворювань.

Лікар ендокринолог в Івано-Франківську діагностує та лікує:

 • Хвороби щитовидної залози (дифузний зоб, вузловий зоб, гіпо- та гіперплазія, аутоімунний тиреоїдит);
 • Порушення в роботі паращитовидних залоз (гіпопаратиреоз, гіперпаратиреоз);
 • Профілактичне лікування при цукровому діабеті;
 • Діагностика та лікування нецукрового діабету;
 • Хвороби надниркових залоз (хвороба Аддісона, діагностика синдрому Кушинга тощо);
 • Проблеми з надмірною вагою тіла.

Основним завданням ендокринолога є нормалізація рівня гормонів. Більшість ендокринних захворювань є хронічними, однак при правильній діагностиці та корекції зберігається якість життя.

Отоларингологія

Отоларингологія є одним з найважливіших напрямків у медицині, спеціалісти якого займаються хворобами вуха, горла, носа, шиї та голови.

Найчастіше до кабінету лікаря-отоларинголога в Івано-Франківську звертаються пацієнти з такими скаргами: нежить, закладеність носа, зниження або втрата нюху, носові кровотечі, головний біль, переважно в ділянці чола або перенісся, біль або інші дискомфортні відчуття у горлі, осиплість або охриплість голосу, кашель, біль у вусі, свербіж, виділення з вуха, зниження слуху.

При появі подібних симптомів варто пройти обстеження у лікаря, бо запобігти хворобі або вилікувати її на ранній стадії набагато простіше, ніж здолати запущений хронічний випадок.

Гінеколог

Гінеколог в Івано-Франківську лікує захворювання інфекційно-запального характеру. Зазвичай нездужання супроводжуються зниженням імунітету, іноді причиною хвороби може стати звичайна застуда. До захворювань інфекційно-запального характеру відносять: запалення слизових оболонок зовнішніх статевих органів, піхви, матки, придатків, яєчників; захворювання сечовидільної системи організму жінки; хвороби, що передаються, здебільшого, при сексуальному контакті: трихомоніаз, кандидоз і т.д.

Лікар-гінеколог лікує також і вірусні захворювання статевих органів: папіломавірус, цитомегаловірус, ерозія шийки матки, герпес зовнішніх статевих органів, цервіцит та ін.

Порушення гормонально-ендокринного характеру:

 • надто ранні або, пізні менструації, їх нерегулярність чи хворобливе протікання;
 • згасання статевої функції.

Гінекологія

Лікар-уролог

Лікар-уролог в Івано-Франківську виступає вузькоспеціалізованим фахівцем з діагностики і лікування патологій та захворювань органів, котрі входять до складу сечостатевої системи. Більшість схильні до думки, що уролог – це тільки чоловічий лікар, однак він проводить лікування жінок та дітей також. Хороший уролог допоможе під час порушень роботи видільної системи людини, оскільки саме ці органи схильні до руйнівного впливу різних вірусів та бактерії, котрі і стають збудниками пієлонефритів, циститів, уретритів та інших захворювань.

Так званий жіночий уролог найчастіше зустрічає цистити та пієлонефрити у своїх пацієнток через специфічну будову сечостатевої системи жінки, тому у випадку підняття температури, больових відчуттів у попереку, частих сечовипускань необхідно, не зволікаючи, звернутися до уролога. До окремої групи належать інфекції, котрі передаються статевим шляхом (ІПСШ), які при неналежному та невчасному лікуванні можуть стати причинами хронічного протікання хвороб, і навіть порушення репродуктивної функції – безпліддя жінки чи чоловіка.

Урологія

Ультразвукове дослідження

Ультразвукове дослідження – це сучасний метод діагностики. На сьогоднішній день він є  найбільш інформативним,  неінвазивним та абсолютно безболісним методом обстеження, що дозволяє діагностувати структури внутрішніх органів у реальному часі. Власне це є його найбільша перевага.

УЗД є абсолютно не шкідливим, обстеження не дає ніякого випромінювання чи радіації, як інші радіологічні методи обстеження, отже це ще одна перевага – безпека. І як наслідок, процедуру можна проводити неодноразово, тобто лікарі можуть спостерігати динаміку Вашого захворювання.  Наступна перевага – можливість одразу після процедури отримати результати свого обстеження, що дозволяє значно економити Ваш час.

Високоякісне обладнання та кваліфіковані спеціалісти допомагають діагностувати різні захворювання на ранніх стадіях.

З допомогою ультразвукової діагностики ми досліджуємо серцево-судинну, травну, сечостатеву, дихальну, ендокринну, опорно-рухову систему (суглоби та хребет), також ми отримуємо цінну інформацію в гінекології та акушерстві, офтальмології, неврології.

Ультразвукова діагностика – це досить широкопрофільне обстеження, яке дозволить своєчасно та швидко діагностувати майже будь-яку патологію без шкоди для Вашого організму.

<a href=”https://neuroglobal.if.ua/hirurgiya/” class=”btBtn btBtn btnOutlineStyle btnAccentColor btnSmall btnNormalWidth btnRightPosition btnNoIcon”><span class=”btnInnerText”>Хірургія</span></a>

Кардіолог

Кардіолог в Івано-Франківську – це лікар, що опікується (діагностує, лікує, призначає профілактичні заходи) органом людини, який ніколи не відпочиває, завжди працює і є своєрідним двигуном життя – серцем. В полі його зору – захворювання серцевого м’яза та судин.

Здорове серце означає повноцінне життя людини, тому періодичне відвідування кардіолога є вкрай важливим, оскільки кардіологічні захворювання (які не є вродженими) та ускладнення, з ними пов’язані, можуть бути виліковними, якщо були виявлені на початкових стадіях.

Будьте уважними до свого організму. Якщо Ви помічаєте у себе біль будь-якого типу та інтенсивності в області серця і за грудиною, лихоманку, слабкість, задуху, відчуття нестачі повітря, перебої в роботі серця, неспроможність виконати звичне фізичне навантаження, запаморочення, безсоння, тривожність, підвищений артеріальний тиск, прискорене серцебиття, набряки, надмірну пітливість, занадто низький серцевий ритм, перенесли гіпертонічний криз, з метою своєчасного виявлення кардіологічних захворювань та попередження ускладнень негайно звертайтеся до лікаря-кардіолога. Ні в якому разі не зволікайте!

Систематичного спостереження у кардіолога потребують усі, хто має хвороби серцево-судинної системи, страждає на ревматизм.

Відвідування даного фахівця також потрібно, якщо Ви плануєте вагітність.

Захворювання, які лікує кардіолог: ішемічна хвороба, вада серця, стенокардія, серцева недостатність, аритмія, інфаркти тощо.

В лікувально діагностичному центрі NeuroGlobal Ви можете здійснити усі необхідні кардіологічні обстеження (ЕКГ, УЗД серця, лабораторні дослідження тощо) та отримати консультацію, призначення щодо лікування від кардіологів, які мають значний досвід та відмінний результат своєї роботи.

Бережіть своє серце!

Кардіологія

Лікар-хірург

Лікар-хірург в Івано-Франківську — спеціаліст з хірургії; лікар, який провадить динамічне спостереження, діагностику, лікування оперативним та консервативним методами. На сьогоднішній день хірургія вважається однією із найбільших галузей сучасної медицини. Хірургія поєднує у собі неймовірну кількість знань та технік. Недарма хірургія вважається мистецтвом, адже саме у руках лікаря життя і майбутнє пацієнта.

Хірургія – напрям в медицині, який вивчає травми та хвороби, що потребують мануального (ручного) або оперативного (хірургічного) втручання.

Коли варто звернутися до хірурга?

Часто візит до хірурга відтягують, обґрунтовуючи це банальним страхом перед операціями. Як наслідок – захворювання затягується до тієї стадії, коли доводиться зосереджувати сили десятків лікарів, щоб зберегти життя пацієнта. Тому не варто чекати до крайнощів, а звернутися до лікаря, як тільки з’являться такі симптоми:

 • біль та напруження черевної стінки;
 • поява новоутворень на шкірі, болючих і не болючих, гіперемованих та з незміненим кольором;
 • опіки будь-якого ступеня;
 • вростання нігтя у шкіру;
 • обширні рани і рани, що значно кровоточать;
 • нагноєння та некротизація тканин;
 • підозра на грижі;
 • гематоми;
 • проникнення стороннього тіла у м’які тканини;
 • поява запальних гнійних утворень (карбункул, фурункул, гідраденіт та ін.);
 • блювання з кров’ю, кров у калі;
 • збільшення та болючість лімфовузлів та ін.

Також до хірурга варто звернутися для перев’язки та консультації щодо стану післяопераційної рани, зняття швів, рекомендації щодо рухової активності та дієтичного харчування у післяопераційний період.

Хірургія

Як це відбувається?

Процес записуРеєструємо Вас

На прийом


Ми можемо зареєструвати Вас по телефону і назначити прийом, або ви можете зробити онлайн


Надаємо

Обстеження


Під час вашого візиту до нас наші фахівці проведуть досконале обстеження і висталять вірний діагноз


Лікуємо Вас

До повного одужання


Після призначення курсу лікування наші лікарі будуть супроводжувати та слідкувати за тим, як у Вас проходить одужання.

Лікувально-діагностичний центр NeuroGlobal