Лікарня для ведмежат

06.07.2020 0
bear-ambulance-1200x675.jpg

У містечку «Калинова Слобода» відкрили «Лікарню для ведмежат»
Лікарня для ведмежат – це проект, який міняє ставлення діток, батьків та мешканців Івано-Франківська до консультації, лікування і важливості звертатися до лікаря планово, а не в крайньому випадку!!!
Такі проекти ламають стереотипи і дають розуміння, що стежити за своїм самопочуттям, піклуватися про своє здоров’я потрібно з дитинства.
Спільно з командою EMSA проведено захід «Лікарня для ведмежат», що став хорошим стартом для ознайомлення маленьких мешканців містечка «Калинова Слобода» з професією лікаря, а також до подолання страху та бар’єру між дитиною і педіатром.

1
2
3
4
5
6

Наші лікарі-педіатри не лише у ігровій формі вчили лікувати ведмежат, але і розповіли батькам як підготувати дитину до відвідин лікаря.
«Найбільша наша радість – це коли ми стаємо для діток друзями, яким вони довіряють і це стає запорукою безстресової діагностики чи лікування. Нам вдалось процес «походу до лікаря» перетворити у гру, яка дітям подобається і це дозволяє нам спільно з батьками навчити дітей змалечку слідкувати за своїм здоров’ям», – розповідає лікар загальної практики сімейної медицини Тарас Скринник.
Лікувально-діагностичний центр «Neuro Global» пропонує проконсультуватися у наших лікарів-педіатрів та спеціалістів сімейної медицини.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ


Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *


Лікувально-діагностичний центр NeuroGlobal