Доктор медичних наук, професор

ВІКТОРІЯ ГРИБ


Гриб Вікторія Анатоліївна – професор, доктор медичних наук, завідувачка кафедри неврології та нейрохіругії ІФНМУ, член Європейської асоціації неврологів (EAN), Спільноти рухових розладів (MDS), Світової федерації нейрореабілітації (WFNR), практикуючий лікар.

Працювала лікарем-неврологом в МКЛ №1, закінчила аспірантуру, захистивши кандидатську дисертацію в 1998 році, в 2012 році після захисту докторської дисертації отримала науковий ступінь професора і з 2013 року завідує кафедрою неврології та нейрохірургії ІФНМУ.

Член редколегії журналів:

  • «PainMedicine» (м. Вінниця)
  • «Східноєвропейський неврологічний журнал»(«East European journal of Neurology»: міжнар. спеціаліз. наук.-практ. журн., м. Київ)

 

Член Європейської академії неврології (EAN) з 2018 року, Всесвітньої організації реабілітологів (WRO) з 2015 року, Організації рухових розладів (MDS) з 2013 року.Автор 287 наукових праць, 14 патентів.За її редакцією видано 2 посібника для студентів, один з яких – англійською мовою: Clinical Neurology (2016)

За її керівництвом захищено 3 кандидатських дисертації

Є членом Спеціалізованої вченої ради із спеціальності «нервові хвороби» та «соціальна медицина» при в ДВНЗ «Ужгородський національний університет» з 2018 року

Завідує обласним клініко-діагностичним кабінетом екстрапірамідної патології, який функціонує в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні з 2011 року.


Лікувально-діагностичний центр NeuroGlobal