лікар загальної практики

ТАРАС СКРИННИК


З 2009-2015 рр навчався у Івано-Франківському національному медичному університеті на факультеті лікувальна справа. З 2017 навчався на інтернатурі за Спеціальністю – загальна практика сімейна медицина на базі факультету ІФНМУ.

2010-2015 голова Європейської  Медичної Студентської Асоціації  ІФНМУ( на студентській лаві активно займався громадською роботою.
Разом з командою однодумців організовано понад 50 проектів «Лікарні для Ведмежат», яка має мету допомогти діткам позбавитися страху перед лікарями, курси першої медичної допомоги для мешканців міста, курси сурдоперекладу для медиків, участь у наукових конференціях,
Переможець грантових програм стажування для студентів медиків в Ягелонському Університеті м.Краків, програми ERASMUS + м.Ополе, конгрес молодих науковців м.Афіни ( Греція).

Співорганізатор Дня донора, член Студентського Науково Товариства ІФНМУ, переможець державної студентської премії ім.М.Грушевського та президентської стипендійної програми. Під час проходження інтернатури отримав досвід роботи з  англомовними студентами 5-6 курсів.

З 2015-2017 р. працював спеціалістом з синдромної терапії корпорації
«Юрія-Фарм». З 2017 року лікар загальної практики сімейної медицини та лікар-консультант по роботі  з англомовними пацієнтами в Американському Медичному Центрі. Також є провідним спеціалістом зі зв’язків з медичною громадськістю “Органосін ЛТД”.


Лікувально-діагностичний центр NeuroGlobal