УЗД легень

24.09.2021 0
242659785_23848346602040085_1797213680030460623_n.jpg
У Лікувально-діагностичному центрі Neuro Global проводиться послуга УЗД ЛЕГЕНЬ
Ультразвукове дослідження легень – це новітній метод візуалізації, який дозволяє оцінити стан легень і плевральних порожнин та провести диференціальну діагностику при деяких захворюваннях органів дихання (пневмонія, набряк легень, пневмоторакс, плеврит, плевральний випіт, загострення ХОЗЛ і бронхіальної астми).
У період пандемії ультразвукове дослідження легень набуло особливої актуальності, оскільки дає можливість оцінити характерні для COVID-19 ураження.
Останні дані опублікованих досліджень свідчать про ефективність використання УЗД для діагностики, моніторингу та подальшого спостереження пацієнтів із COVID-19. УЗД дає змогу оцінювати регрес захворювання та, можливо, допоможе клініцистам у прийнятті рішення стосовно призначеного лікування COVID-19.

Переваги ультразвукового дослідження легень:

• відсутнє променеве навантаження;
• одночасне дослідження різних органів;
• можливість моніторингу в процесі лікування;
• простота і швидкість;
• низька вартість.
УЗД легень дає змогу отримати основну діагностичну інформацію за максимальної простоти виконання дослідження за короткий проміжок часу, що може зменшити кількість рентгенографій та КТ-досліджень органів грудної клітки.
Відмінною здатністю діагностувати COVID-19 володіє комп’ютерний томограф (КТ). Однак цей метод візуалізації можна використовувати не завжди, до того ж цей метод піддає ризику зараження вірусом більшу кількість медичного персоналу. У результаті деякі лікарі з Китаю, Іспанії та Італії перейшли на діагностику COVID-19 за допомогою УЗД легень — як альтернативного методу.
Як і будь-який діагностичний метод, УЗД легень має певні обмеження. Зокрема, нормальна ультразвукова картина не дозволяє виключити деякі хвороби легень (пухлини, збільшення внутрішньогрудних лімфовузлів, туберкульоз, пневмонія деяких локалізацій, бронхіт, бронхіальна астма). Тому частині пацієнтів для повноцінного обстеження органів дихання потрібна рентгенографія, комп’ютерна томографія, спірометрія або інші діагностичні методи.
Ультразвуковий висновок можна брати до уваги тільки у сукупності з результатами огляду лікаря-пульмонолога чи сімейного лікаря та інших проведених обстежень.
Лікар-пульмонолог чи сімейний лікар нашої клініки визначить, які додаткові дослідження необхідні для встановлення правильного діагнозу, і проаналізує результати всіх обстежень у комплексі.

Зверніться за допомогоюдо спеціалістів та

Живіть безтурботно, адже ми завжди поруч

ЛДЦ Neuro Global

👉 Запис на консультацію
✅ пульмонолога
✅сімейного лікаря
✅УЗД легень
Наші партнери
✅👍лабораторія CSD

Запис на прийом можливий за номерами телефону ☎️0683180688

                                                                                              ☎️0501508974


Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *


Лікувально-діагностичний центр NeuroGlobal