Війна з мігренню!!!

30.12.2022 0
312023110_640276761075485_8307103297106126243_n.jpg
Дуже прикро та ця фраза актуальна у двох значеннях:
⚡️Постійна боротьба з приступами мігрені. Адже всі ми прекрасно знаємо, що це назавжди і тільки правильно підібраний препарат та вчасний його прийом може не вибивати з нормального ритму життя.
⚡️Та мігрень під час війни😢. Стрес, постійні тривоги можуть збільшувати частоту приступів…. Можливо саме ви страждаєте головним болем і досі не знаєте як ПРАВИЛЬНО знімати напади🙏.
3-и основні тези, як допомогти собі у військовий час!💙💛.
1️⃣ Якщо у вас головний біль давно, періодично повторюються напади при цьому є нудота чи/ та рвота, вас дратує світло або звуки, біль настільки жахливий, зо працювати неможливо і триває цілий день- ймовірно у вас НЕ судинна патологія( ніякі не звужені судини голови по УЗД🤦‍♀️), а мігрень.
2️⃣ Лікування приступу мігрені – аж ніяк не ящик анальгіну з цитрамоном⛔️. Пошануйте свій організм!!! Рятують триптани+ метоклопрамід при нудоті. Як приклад: відчуваєте, що насувається приступ мігрені допоможе 1 таб. 2,5 мг. золмігрену або різоптану 10 мг. + якщо нудота метоклопрамід 10 мг. Пиття, багато рідини. Якщо маєте можливість прилягти, ваша голова вам скаже ДЯКУЮ:) Не закидуйдесь спалгоном пачками🤢. Пам‘ятайте у всього є свої наслідки, нехай навіть з часом🫢.
3️⃣ Не забуваємо: повітряна тривога-в укриття, аптечка з собою! Адже приступ може розпочатись будь коли і будь де, а триптани діють в перші години, далі їх ефективність знижується .😥
💫Якщо ви вже роками приймаєте антимігренозні препарати і відмічаєте, що головна біль наростає з шаленою швидкістю і ваш препарат не встигає діяти, спробуйте золмігрен в спреї😉.
Дякувати не потрібно,
просто БУДЬТЕ ЗДОРОВІ !!!

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *


Лікувально-діагностичний центр NeuroGlobal