ВАКСІГРИП!!!

14.10.2021 0
244656917_391472059289291_86881534027968849_n.jpg
☝️Поспішайте!
У ЛДЦ Neuro Global є обмежений запас👇
VAXIGRIP TETRA рекомендована Всесвітньою організацією охорони здоров’я для жителів Північної півкулі. Ваксігрип тетра призначена для профілактики грипу. Підходить для введення як дітям, так і дорослим.
Грип ― це вірусне захворювання, яке часто супроводжується ускладненнями та може мати летальні наслідки. Саме тому, вакцинація проти грипу необхідна кожному.
Захворювання на грип є одним із найбільш поширеним у зимовий період. Вчасна вакцинація забезпечує захист від складного перебігу та виникнення ускладнень після грипу.
Отримати якісну вакцину можливо ЛДЦ Neuro Global. Кваліфіковані спеціалісти проводять попередній огляд, для того, щоб виключити всі протипоказання. Лише після цього може бути зроблена ін’єкція. Вакцина ваксігрип тетра, як і всі інші препарати, зберігається згідно з усіма вимогами виробника.
Після проведення щеплень, лікар буде спостерігати за станом організму. У випадку алергічної реакції, спеціаліст надасть кваліфіковану медичну допомогу. Також він надасть рекомендації та опише всі симптоми, з якими вакцинований може стикнутися вдома.
Важливо!
Надана інформація призначена для ознайомлювальних цілей. За детальним списком показань, протипоказань, побічних реакцій та графіка проведення щеплень слід звернутися до сімейного лікаря чи педіатра.
☝️Нагадуємо, що найефективнішим захистом від грипу є вакцинація.
    Запис на вакцинацію та додаткова інформація за номерами телефону
📞 0683180688
📞 0501508974

м.Івано-Франківськ

Містечко КАЛИНОВА СЛОБОДА

З ТУРБОТОЮ ПРО Вас

Neuro Global


Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *


Лікувально-діагностичний центр NeuroGlobal